Oprawa obrazów

Ramy dla Twoich dzieł sztuki

Oprawa obrazów

Usługi ramiarskie -profesjonalna oprawa obrazów, grafik, haftów, zdjęć czy luster.

Usługi ramiarskie

Oferujemy profesjonalną oprawę obrazów, grafik, haftów, zdjęć czy luster. W ofercie posiadamy kilkaset wzorów ram w różnych kolorach i fakturach, wykonanych z różnych gatunków drewna krajowego oraz egzotycznego. Nasza oferta obejmuje ramy zarówno nowoczesne, jak i klasyczne. W naszych realizacjach wykorzystujemy najwyższej jakości szkło antyrefleksyjne. Służymy pomocą oraz radą przy wyborze oprawy pasującej stylem i stylistyką do wnętrza, w którym praca będzie eksponowana, tak, by rama podkreślała piękno obrazu i charakter wnętrza. Nieustannie śledzimy nowe trendy, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dopasowanie oferty do gustu i oczekiwań naszych klientów.

oprawa obrazów

Galeria

Nasze realizacje

Realizacja

Od zamówienia po montaż

Zapytanie i wycena

Zapytanie i wycena

Wykonaj wstępny pomiar, jeśli masz projekt, to świetnie! Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo, lub odwiedź nas w naszym punkcie i powiedz, co jest do zrobienia. Przedstawimy Ci ofertę oraz wycenę prac.

Pomiar

Pomiar

W przypadku bardziej skomplikowanych prac nasz fachowiec dokona niezbędnych pomiarów na miejscu zlecenia. Godziny pomiaru zawsze dopasowujemy do możliwości naszych Klientów.

Realizacja

Realizacja

Zlecony produkt wykonujemy z dbałością o każdy detal w naszym zakładzie produkcyjnym. Czas realizacji uzależniony jest od stopnia skomplikowania prac, a także dostępności materiałów.

Odbiór i montaż

Odbiór i montaż

Wykonany produkt dostarczamy na miejsce zlecenia i montujemy, dbając o jakość wykonania, a także czystość na miejscu zlecenia. Możesz też zamówić produkt bez montażu i przeprowadzić go samodzielnie.

Kontakt

Bezpłatna wycena i pomiar

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach. W przypadku prostych zamówień, wycenę przekażemy Ci już podczas rozmowy telefonicznej lub prześlemy ją e-mailem. W przypadku bardziej skomplikowanych prac, do wyceny niezbędny będzie pomiar. 
Bez obaw, zarówno wycena jak i pomiar zawsze są bezpłatne.

Formularz kontaktowy