O nas

Kim jesteśmy

O nas

Przenosimy idee do rzeczywistości, kompleksowo wyposażając Twoje wnętrze w szklane elementy.

Jesteśmy zakładem szklarskim, a początki naszej działalności sięgają 1996 roku, kiedy to rozpoczęliśmy produkcję wyrobów ze szkła. Już od niemal 25 lat dostarczamy naszym Klientom szklane elementy wyposażenia wnętrz. Obecnie naszą specjalnością są lustra, szkło do kuchni - lacobel, szkło z grafiką oraz lakierowane szkło hartowane, a także kabiny prysznicowe. Wszystkie elementy wykonujemy na wymiar oraz montujemy u Klienta. Nasze wyroby wykonane są z wysokiej jakości, certyfikowanego szkła, dzięki czemu będą służyć i cieszyć oko przez wiele lat.

Do naszej działalności podchodzimy kompleksowo. Nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo w wyborze rozwiązania, które będzie optymalne w odniesieniu do ich potrzeby. Mierzymy, produkujemy, montujemy szklane wyroby, wszystko to z dbałością o najwyższą jakość. Dzięki niezawodnej ekipie, świetnej organizacji oraz doskonale wyposażonemu zakładowi produkcyjnemu jesteśmy w stanie podjąć się każdego, nawet najbardziej wymagającego wyzwania, jednak z zaangażowaniem wykonamy także szybkie zlecenia, takie jak wymiana stłuczonej szyby. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

O nas

Dlaczego my?

Przystępna cena

Przystępna cena

Oferujemy najwyższą jakość w rozsądnej cenie. Stosujemy wysokiej klasy, certyfikowane szkło, by szklany element służył i cieszył oko długie lata.

Szeroka specjalizacja

Szeroka specjalizacja

Żadne zlecenie nie jest dla nas ani za duże, ani zbyt małe. Podejmiemy się zarówno wymiany stłuczonej szyby, jak i wykonania szklanej elewacji w biurowcu.

Kompleksowa usługa

Kompleksowa usługa

Działamy kompleksowo, doradzamy, wykonujemy pomiary oraz dostarczamy zamówiony produkt 
i montujemy u Klienta. Terminowo 
i z największą starannością.

Stabilna pozycja na rynku

Stabilna pozycja na rynku

Podczas, gdy inne firmy pojawiają się i znikają, my istniejemy nieprzerwanie od niemal 25 lat, elastycznie dostosowując swoją ofertę się do zmieniających się wymogów i potrzeb klientów.

Kontakt

Bezpłatna wycena i pomiar

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach. W przypadku prostych zamówień, wycenę przekażemy Ci już podczas rozmowy telefonicznej lub prześlemy ją e-mailem. W przypadku bardziej skomplikowanych prac, do wyceny niezbędny będzie pomiar. 
Bez obaw, zarówno wycena jak i pomiar zawsze są bezpłatne.