Lustra w 24h

Oferta specjalna

Lustra w 24h

Lustra to jedna z naszych specjalności. Dzięki doskonałej organizacji pracy naszych fachowców oraz zapleczu produkcyjnemu, jesteśmy 
w stanie zaoferować lustro na wymiar z realizacją w ciągu 24h.

Jak zamówić lustro w 24h?

Lustro poza ważną funkcją użytkową, stanowi także element wykończenia wnętrz, pozwalając optycznie powiększyć pomieszczenie. Może być ozdobą i dyskretną dekoracją, ale również może grać pierwsze skrzypce, jeśli zdecydujemy się na lustro w wielkim formacie, wypełniając nim większą przestrzeń. Sprawdź też naszą ofertę luster w ramie.

Dowiedz się jak zamówić lustro w trzech prostych krokach.

  • 01 - Dokonaj pomiaru swojego lustra. Jeśli ma mieć ono otwory montażowe, określ ich położenie. Wymiar należy podać z dokładnością do 1 mm. Jeśli lustro ma być umieszczone we „wnęce” pomiędzy płytkami, zmierz szerokość, wysokość oraz przekątne wnęki. Wnęka z płytek bywa nierówna, dlatego wysokość oraz szerokość najlepiej sprawdzić w kilku miejscach, ponieważ ze względu na specyfikę materiału mogą pojawić się różnice w tych wymiarach. Wówczas należy podać wymiar, który jest najmniejszy. Pomiaru najlepiej dokonywać za pomocą sztywnej miary np. metalowej. Warto też upewnić się, czy na ścianie, na której ma być umiejscowione lustro, zachowany jest poziom. W przypadku bardziej skomplikowanych aranżacji, lub jeśli nie chcesz dokonywać pomiaru samodzielnie, nasi fachowcy umówią się z Tobą w dogodnym terminie i wykonają pomiar miernikiem laserowym, co zagwarantuje najlepsze dopasowanie lustra. Możesz zamówić także montaż.
  • 02 - Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy zamieszczony poniżej i złóż zamówienie. Możesz również odwiedzić nas w naszym punkcie. Zapraszamy w godzinach od 9:00 do 17:00.
  • 03 - Lustro będzie gotowe w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia i jego opłacenia. Odbierz je w naszym punkcie. Lustro możemy dostarczyć także naszym transportem na terenie Krakowa i okolic. W przypadku bardziej skomplikowanych zleceń oferujemy montaż lustra. Termin montażu ustalimy wybierając dogodny dla Ciebie termin.

Przykładowe lustra

Galeria

Nasze realizacje

Realizacja

Od zamówienia po montaż

Zapytanie i wycena

Zapytanie i wycena

Wykonaj wstępny pomiar, jeśli masz projekt, to świetnie! Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo, lub odwiedź nas w naszym punkcie i powiedz, co jest do zrobienia. Przedstawimy Ci ofertę oraz wycenę prac.

Pomiar

Pomiar

W przypadku bardziej skomplikowanych prac nasz fachowiec dokona niezbędnych pomiarów na miejscu zlecenia. Godziny pomiaru zawsze dopasowujemy do możliwości naszych Klientów.

Realizacja

Realizacja

Zlecony produkt wykonujemy z dbałością o każdy detal w naszym zakładzie produkcyjnym. Czas realizacji uzależniony jest od stopnia skomplikowania prac, a także dostępności materiałów.

Odbiór i montaż

Odbiór i montaż

Wykonany produkt dostarczamy na miejsce zlecenia i montujemy, dbając o jakość wykonania, a także czystość na miejscu zlecenia. Możesz też zamówić produkt bez montażu i przeprowadzić go samodzielnie.

Kontakt

Bezpłatna wycena i pomiar

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach. W przypadku prostych zamówień, wycenę przekażemy Ci już podczas rozmowy telefonicznej lub prześlemy ją e-mailem. W przypadku bardziej skomplikowanych prac, do wyceny niezbędny będzie pomiar. 
Bez obaw, zarówno wycena jak i pomiar zawsze są bezpłatne.

Formularz kontaktowy